Artykuły w prasie

Newsweek - FACECI POD NÓŻ

Zrzut ekranu 2015-10-21 o 19.16.40Bogusław Linda, największy twardziel polskiego kina, zrobił sobie lifting! – ogłosiły w sensacyjnym tonie plotkarskie portale. Ale nie on jeden. Lekarze twierdzą, że z roku na rok przybywa w Polsce mężczyzn, którzy w klinikach chirurgii plastycznej i estetycznej poprawiają wygląd.Leczą kompleksy i próbują zatrzymać czas.Robią to w tajemnicy. – Mam pacjenta, który nawet przed żoną ukrywa swoje zabiegi.– śmieje się dr Ewa Markiewicz, dermatolog z Gdańska. – Myślę, że 95 proc. moich pacjentów nie powie nikomu, że zrobili sobie jakiś zabieg – zgadza się dr Janusz Zdzitowiecki, współwłaściciel Sopockiej Fabryki Urody. – Za nic. To dla nich większy kłopot niż dla kobiet – potwierdza dr Joanna Kurmanow.

Czytaj więcej...

Claudia -PIERSI DO POPRAWKI

7a946e7d1b2941cff152308427e70bdb640000fot. ShutterstockO tym, jak ważny to temat, świadczyć może choćby wciąż rosnąca popularność zabiegów korygujących i coraz to nowe metody, obiecujące jeszcze lepsze efekty. Obok implantów – własny tłuszcz, żel na bazie kwasu hialuronowego, a nawet wszywany pod skórę „stanik”. Czy wszystkie sposoby poprawiania wyglądu biustu są równie dobre i bezpieczne? Trudno nam zgrać się w czasie z własnymi piersiami. Gdy zaczynają rosnąć, często się ich wstydzimy, gdy są najpiękniejsze, zgrabne i jędrne, my nie mamy odwagi, ochoty albo nie do końca wiemy, jak je eksponować. A gdy wreszcie jesteśmy gotowe się nimi cieszyć – tracą kształt.

Czytaj więcej...

Newsweek -CHIRURGIA PLASTYCZNA ZAWĘDROWAŁA POD STRZECHY

Fot.: Dmitriy Shironosov /Shutterstock.com
Zastaw się, a popraw się – powiększanie ust, policzków i piersi to już nie tylko fanaberia celebrytów.
Ostatnio – twierdzą zgodnie lekarze – modne są glonojady, czyli duże i wydęte usta w stylu Natalii Siwiec. Wcześniej hitem były usta na Dodę: trochę wulgarne, ale generalnie apetyczne. Do gabinetu dr Agnieszki Nalewczyńskiej z warszawskiej kliniki Estinity najczęściej przychodzą młodziutkie dziewczyny, rocznik 1990. Przynoszą zdjęcia idolek, mówiąc: chcę wyglądać tak samo. – No i wtedy – wzdycha dr Nalewczyńska – najważniejszy jest dokładny wywiad z pacjentką, żeby spełnić jej oczekiwania. Nie każdemu będzie ładnie z dużymi, wydatnymi policzkami. I nie z każdych ust da się zrobić usta  Angeliny Jolie.– Wraca też moda na elfie uszy – dodaje dr Joanna Kurmanow, chirurg plastyczny z Poznania.

Czytaj więcej...

Tygodnik Claudia -MOTYLKI U RAMION

Zrzut ekranu 2015 11 13 o 21.30.21

fot. shutterstockJak wykazują badania socjologiczne, większość kobiet ma spory problem z odsłonięciem nóg, natomiast pokazywanie nagich ramion wydaje się nam bardzo naturalne. Zazwyczaj też nie poświęcamy im specjalnej uwagi, aż do momentu gdy istnieniu „motylków” czy „skrzydeł” nie da się dłużej zaprzeczać. Najbardziej okazałe pozostają jako pamiątka po zrzuceniu dużej nadwagi. Zwisająca luźna skóra ramion wygląda wówczas nieestetycznie nie tylko w bluzce na cienkich ramiączkach, lecz także „upchnięta” w rękawy swetra. Jednak nawet jeśli zawsze byłaś szczupła, ale nigdy nie lubiłaś ćwiczyć, twoje ramiona pewnie ok. 40. roku życia nie będą wyglądały tak dobrze, jak byś chciała.

Czytaj więcej...

Newsweek- OPERACJE PLASTYCZNE CELEBRYTÓW

Zrzut ekranu 2015 10 21 o 17.58.41Celebryci są coraz młodsi i coraz piękniejsi. I coraz częściej nie mówią prawdy, jak udało im się to osiągnąć. Dieta? Ruch na świeżym powietrzu? Wewnętrzny spokój? Tak, tak. A świstak siedzi i zawija w te sreberka – śmieje się Joanna Kurmanow, znana chirurg plastyk, gdy słyszy, jakich argumentów użyła amerykańska aktorka Renee Zellweger, by wytłumaczyć, dlaczego na zdjęciu z ceremonii rozdania nagród Kobiety Hollywood zupełnie nie przypomina dawnej siebie - sympatycznej dziewczyny z sąsiedztwa o nieco skośnych oczach i pulchnych policzkach. „Ktoś zamienił nam Renee. Wołajmy policję!” – dowcipkowali internauci, zastanawiając się, czy aktorkę porwali kosmici, czy może FBI zmieniło jej tożsamość.

Czytaj więcej...

Natemat.pl- ANGELINA JOLIE AMPUTOWAŁA PIERSI

7a946e7d1b2941cff152308427e70bdb640000Fot. Shutterstock.com    
Angelina Jolie podjęła niezwykle trudną i odważną decyzję – z obawy przed rakiem piersi usunęła piersi. Wielu uznało, że ikona seksu straciła swój wielki atut – piękny biust. Amerykańska gwiazda pokazała jednak, że przy wyborze między zdrowiem a urodą, ważniejsze jest dla niej to pierwsze. Nawet jeśli wiąże się z okaleczeniem.

Informacja, że Angelina Jolie zdecydowała się z obawy przed rakiem na podwójną mastektomię poruszyła wiele osób. Donosiły o tym niemal wszystkie media. Jedni chwali jej odwagę, a inni krytykowali za pochopność, nazywając to "fanaberią znudzonej gwiazdki", inni zwracali uwagę na "wielką stratę".

Czytaj więcej...

Claudia- NIEZGRABNY NOS

Zrzut ekranu 2015-10-21 o 15.40.00

fot. shutterstock

Nie da się go ukryć pod ubraniem, jest zawsze na widoku, przyciągając uwagę. Bywa powodem ogromnych kompleksów, wpływających na osobowość i utrudniających codzienne kontakty z innymi ludźmi. Od naszych specjalistów dowiedzieliśmy się, jakimi metodami można poprawić jego wygląd.Zmiana kształtu nosa to jedna z najczęściej przeprowadzanych operacji w chirurgii plastycznej i estetycznej. – Nic w tym dziwnego – mówi chirurg Joanna Kurmanow – bo nawet niewielka jego deformacja (garb, skrzywienie) może powodować długotrwałe złe samopoczucie, obniżenie nastroju, a czasem nawet depresję. Wstydząc się czegoś, czego nie możemy ukryć, zamykamy się w sobie, unikamy towarzystwa. Skutek – niska samoocena i brak pewności siebie.

Czytaj więcej...

Kompleksowe podejście
do Pacjenta

strategise 865006 640

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

wiecej

Wywiady
w telewizji, artykuły w prasie

Zrzut ekranu 2015 11 13 o 15.22.59

Zobacz co się o nas mówi!

wiecej

Przed operacją (badania,znieczulenie)

box3

Wszystko co chcesz wiedzieć przed operacją

wiecej

Ciekawostki z chirurgii, odżywiania i treningów

Zrzut ekranu 2015 11 13 o 21.23.14

Chirurg plastyczny, dietetyk,trener osobisty

wiecej

!

NOWOŚĆ! EKO- CHIRURGIA

-TERAPIA PRP I KOMÓRKAMI

MACIERZYSTYMI !

 

 

ZAPRASZAMY

Lumedica

ul. Żabikowska 63

62-030 Luboń

 REJESTRACJA

Codziennie od poniedziałku do piątku

8.00 - 20.00

Soboty od 8.00 - 14.00

Zabiegi operacyjne prowadzone są w

NSZOZ Endomedical

Ul.Chwaliszewo 19a

61-105 POZNAŃ

tel:61 855 06 62

KONTAKT

tel: +48 61 813 00 04

 

KONTAKT EMAIL

rejestracja@lumedica.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Learn more

I understand