Medycyna regeneracyjna - PRP

medic 563423 640PRP czyli terapia osoczem bogatopłytkowym z użyciem separatora System Angel

Starzejąca się skóra ma obniżoną zdolność zatrzymywania wilgoci, zawiera mniejsze stężenie kwasu hialuronowego i obniżony poziom kolagenu.Utratę jędrności możemy porównać do przekształcenia się młodego winogrona w wysuszoną rodzynkę.
Stosowanie terapii PRP umożliwia czasowe wstrzymanie tego procesu.Nie jest to lekarstwo na wieczną młodość, ale na przedłużenie młodszego wyglądu Twojej twarzy. Poprawia koloryt skóry, jej elastyczność i teksturę, poprzez pobudzenie wzrostu włókien kolagenu oraz poprawę ukrwienia obszaru iniekcji.
Podstawą medycyny regeneracyjnej z własnych tkanek (krew, tłuszcz, szpik) oraz stosowania PRP jest technologia umożliwiająca skoncentrowanie takiej liczby płytek krwi ( 6-7 razy wartość bazowa), że podanie powstałego koncentratu osocza powoduje namnażanie różnych typów komórek i naprawę tkanek.
Najnowocześniejszy obecnie komputerowy separator komórkowy Angel PRP System umożliwia skoncentrowanie płytek krwi w ilości ponad 2.800.000 w 1µl, tzn.14 razy wartość bazowa. Czyli nawet,jeśli mamy bardzo niską liczbę płytek krwi - system Angel pozwoli na uzyskanie wystarczającej ilości koncentratu tak, aby można było go użyć do mezoterapii twarzy, szyi,dłoni,głowy.
Jego skuteczność kliniczna, poparta została w ostatnich latach, bardzo pozytywnymi doświadczeniami w Polsce i na świecie ( PRP pubmed )
Wstrzyknięcie PRP cienką igłą przez skórę, umożliwia uwolnienie czynników wzrostu, co w konsekwencji powoduje namnażanie komórek, tworzenie się naczyń włosowatych oraz, co najważniejsze, tworzenie nowych struktur kolagenu.
Koncentrat PRP jest również z powodzeniem stosowany w celu: zwiększenia przeżywalności przeszczepów tłuszczu u pacjentów poddanych rekonstrukcji piersi, leczenia owrzodzeń cukrzycowych stopy, korygowania blizn, stymulacji wzrostu włosów.
Zabieg przeprowadzany jest na sali zabiegowej. Po pobraniu krwi żylnej, następuje jej preparowanie w specjalnym urządzeniu, które oddziela płytki od innych składników krwi. Następnie po nałożeniu maści znieczulającej na twarz i szyję, wykonuje się mikro nakłucia PRP. Cały zabieg trwa około 1 godziny. Twarz jest zaczerwieniona przez 1-2 dni.

PRP komórki macierzyste

Koszt zabiegu PRP systemem Angel  ( 1 zabieg co 12 miesięcy) od 2500zł w zależności od rozległości zabiegu ( twarz, szyja, ręce)

Koszt zabiegu PRP innym systemem niż Angel ( 4 zabiegi w roku ) od 1400zł każdy zabieg

Program telewizyjny wyjaśniający technikę podania oraz zastosowanie PRP

Zrzut ekranu 2015 10 29 o 07.49.29

 

Kompleksowe podejście
do Pacjenta

strategise 865006 640

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

wiecej

Wywiady
w telewizji, artykuły w prasie

Zrzut ekranu 2015 11 13 o 15.22.59

Zobacz co się o nas mówi!

wiecej

Przed operacją (badania,znieczulenie)

box3

Wszystko co chcesz wiedzieć przed operacją

wiecej

Ciekawostki z chirurgii, odżywiania i treningów

Zrzut ekranu 2015 11 13 o 21.23.14

Chirurg plastyczny, dietetyk,trener osobisty

wiecej

!

NOWOŚĆ! EKO- CHIRURGIA

-TERAPIA PRP I KOMÓRKAMI

MACIERZYSTYMI !

 

 

ZAPRASZAMY

Lumedica

ul. Żabikowska 63

62-030 Luboń

 REJESTRACJA

Codziennie od poniedziałku do piątku

8.00 - 20.00

Soboty od 8.00 - 14.00

Zabiegi operacyjne prowadzone są w

NSZOZ Endomedical

Ul.Chwaliszewo 19a

61-105 POZNAŃ

tel:61 855 06 62

KONTAKT

tel: +48 61 813 00 04

 

KONTAKT EMAIL

rejestracja@lumedica.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Learn more

I understand